برای ارتباط با ما و یا ثبت شکایات یک ایمیل به ما ارسال کنید

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]

تلفن: ۷۷۸۸۳۳۴۱-۰۲۱

موبایل بخش فروش: ۰۹۹۸۱۴۳۴۸۴۹

موبایل پشتیبانی: ۰۹۳۹۸۹۵۷۷۳۵

ایمیل: info@hamrahtelecom.com

آدرس: تهران-تهرانپارس -خیابان رشید-کوچه ۱۶۰ غربی-پلاک۱۱۶

کد پستی: ۱۶۵۳۹۱۳۸۴۱

سوال های پر تکرار

لطفا پیش از ارسال پیام به ما از بخش سوالات پر تکرار دیدن فرمایید

هزینه های مربوط به ارسال کالا با توجه به اینکه عموما وسایل و کالاهای مخابراتی بسیار سنگین و جاگیر هستند ،به عهده خریدار بوده که با توجه به حجم خرید وسیله مورد نیاز برای حمل به خریدار پیشنهاد میشود و با توافق وی بار نامه صادر شده و کالا به محل انبار مشتری حمل خواهد شد.

در مراحل خرید پس از صدور پیش فاکتور توسط همراه تلکام ،خریدار میبایست کل مبلغ پیش فاکتور را به شماره کارت ۶۲۲۴-۲۷۹۶-۸۶۱۰-۶۲۱۹ به نام آقای امیرهمایون تقی زاده برازنده در بانک سامان واریز کند. که پس از دریافت تاییدیه وصول مبلغ پیش فاکتور کالا به همراه فاکتور مربوطه با هماهنگی خریدار برای ایشان ارسال خواهد شد.

با توجه به طیف وسیع تامین کنندگانی که از اقصی نقاط کشور با همراه تلکام کار میکنند ،اگر کالا مورد درخواست در تهران باشد زمان ارسال بسته به وزن و حجم کالا بین یک ساعت تا یک روز است. و درصورتی که کالا مورد درخواست خارج از تهران باشد با توجه به مسافت در حین صدور پیش فاکتور به خریدار اعلام شده که میتواند بین یک روز تا یک هفته نیز متغیر باشد. 

ابتدا خریدار میبایست کالا مورد نظرش را از لیست کالاهای فروشگاه انتخاب کند و بعد در سبد خرید خود مراحل ثبت سفارش را تکمیل کند. در ادامه فروشگاه همراه تلکام پیش فاکتوری را برای خریدار صادر کرده و در صورت قبول پیش فاکتور و تایید تلفنی خرید ، مشتری میبایست کل مبلغ پیش فاکتور را به شماره کارت ۶۲۲۴-۲۷۹۶-۸۶۱۰-۶۲۱۹ به نام آقای امیرهمایون تقی زاده برازنده در بانک سامان واریز کند. که پس از دریافت تاییدیه وصول مبلغ پیش فاکتور کالا به همراه فاکتور مربوطه با هماهنگی خریدار برای ایشان ارسال خواهد شد.

در مراحل خرید ابتدا پیش فاکتور صادر شده که از طریق تلگرام و یا واتس اپ و یا ایمیل برای خریدار ارسال میشود و اگر خرید کامل شد ،فاکتور نهایی به همراه کالا به خریدار تحویل داده خواهد شد.

 

امیرهمایون

امیرهمایون تقی زاده
مدیر فروشگاه